صنایع دستی نورمهر این امکان را برای مشتریان سایت خود قرار می دهد در هر مرحله از سفارش مشتری قادر به ویرایش محصول است و پس از تایید نهایی سفارش در صورت انصراف از خرید در صورتی که محصول هنوز ارسال نشده باشد. مراتب انصراف را از طریق تماس تلفنی از ساعت ۱۰ صبح  الی ۲۱ به فروشگاه اعلام نمایید موارد ذیل شامل فرایند بازگشت کالا خواهد بود 

صنایع  دستی نورمهر تعهد می کند محصولات را در بسته بندی مناسب و سالم به مشتری تحویل دهد در صورتی که محصول در حین ارسال دچار مشکل شود محصول معیوب مرجوع و کالای سالم دیگری جایگزین کالای آسیب دیده می گردد و مجدد ارسال می شود 

نکته ۱) مشتریان در نظر داشته باشند که تغییرات جزیی در بسته بندی رنگ و شکل ظاهری که به اصالت کالا ضربه ای وارد نمی کند شامل این مورد نخواهد بود.

نکته ۲) از آنجایی که محصولات ارسالی صنایع دستی می باشند در صورت وجود هر گونه مغایرت بسته ارسالی با فاکتور فروش مشتریان شهر اصفهان حد اکثر ۶ ساعت و مشتریان شهرستانها حد اکثر ۲ روز کاری( به غیر از روز های تعطیل) پس از تحویل کالا فرصت دارند تا مراتب را از طریق تلفن از ساعت ۱۰ تا ۲۱ اعلام نمایند.    

  * موارد احتمالی پیش بینی نشده را از طریق تلفن فروشگاه اعلام نمایید تا در اسرع وقت پیگیری شود.

 در تمامی موارد ذکر شده ارائه فاکتور خرید یا شماره پیگیری سفارش ضروری است. 

در صورت هرگونه مغایرت کالا یا داشتن انتقاد و پیشنهاد می توانید مراتب را از طریق مراجعه حضوری ، تلفن فروشگاه یا ایمیل اطلاع رسانی کنید تا در اسرع وقت پیگیری شود. 

هدف ما جلب رضایت مشتری و ارائه محصولات کاملاٌ با کیفیت به مشتری است.